Delen

ITZU we care about: wij blijven bereikbaar voor jou - Corona Update

ITZU we care about: wij blijven bereikbaar voor jou - Corona update

Beste partner

We worden momenteel geconfronteerd met uitzonderlijke omstandigheden ten gevolge van de uitbraak van het Corona-virus. We moeten zorg dragen voor onszelf, onze familie, onze collega’s en natuurlijk voor onze klanten en partners. Bij ITZU staan mensen centraal. It’s you we care about nemen we dan ook erg letterlijk. Daarom zullen we ook de komende weken nog altijd voor jullie klaar staan.

Je kan met je vragen of voor inlichtingen terecht bij onze ITZU backoffice liefst via mail  info@itzu.eu of via telefoon 011 28 00 50.

Voor specifieke vragen aan een van onze deelbedrijven

Itzu Home: de activiteiten van Itzu Home zijn opgeschort tot en met 05/04/2020. Voor vragen kan je terecht op info@itzuhome.eu

Je vindt via deze link een overzicht van alle kantoren van Itzu Home met de contactgegevens, mailadressen en telefoonnummers: 

https://www.itzu.eu/nl/kantoren#home

Itzu Cleaning & Itzu Facility: info@itzucleaning.eu of 089 86 98 86

Onze facilitaire diensten


Onze human resources diensten

Itzu Career: de activiteiten zijn opgeschort tot 5/4. Onze backoffice is wel beschikbaar voor vragen of inlichten via info@itzucareer.eu of 011 28 00 50

Itzu Jobs: alle kantoren van Itzu Jobs zijn bereikbaar (onze vlinders werken allen van thuis uit). Kijk op Itzujobs.eu voor het kantoor uit jouw regio.

Itzu Polska: polska@itzujobs.eu

Itzu Select: info@itzuselect.eu. De Talentmatchers van Itzu Select zijn bereikbaar (ze werken wel allen van thuis uit). Je kan hen bereiken via:

Nathalie Roelands l Nathalie.Roelands@itzuselect.eu l +32 (0) 485 12 80 98
Hanne Vansweevelt  l Hanne.Vansweevelt@itzuselect.eu l +32 (0) 472 95 55
Annelies Kerkhof l Annelies.Kerkhof@itzuselect.eu l +32 (0) 468 21 67 44
Tom Janssen  l Tom.Janssen@itzuselect.eu l +32 (0) 498 80 26 78
 

Itzu Training: info@itzutraining.eu. Onze Training advisors blijven beschikbaar:

Guido Houben l guido@itzutraining.eu l +32 (0)472 71 66 02
Eef Hermans l eef@itzutraining.eu l  +32 (0)476 03 68 59
Karolien Vanstraelen l karolien@itzutraining.eu l +32 (0)476 03 68 62
Leen Frisson l leen@itzutraining.eu l +32 (0)476 03 68 61
Karine Plas l karine@itzutraining.eu l +32 (0)495 55 75 02
Joris Piette l joris@itzutraining.eu l +32 (0)474 34 37 94
Kenneth Vandendriessche l kenneth@itzutraining.eu l +32 (0)468 22 13 66

Online meeting platforms

Wie rechtstreeks met een ITZU-collega wenst te spreken, kan dit uiteraard ook doen via de verschillende beschikbaar online meeting platforms. We geven je een handig overzichtje met de mogelijkheden:

Google hang outs

  • Inloggen via google/gmail account
  • Mogelijkheid video, spraak, scherm delen en chat  // Tot 10 personen per gesprek
  • Vanuit webbrowser: je hoeft dus niets te downloaden // Link kopiëren om gesprek te delen of mensen uitnodigen via email

Discord

  • Account aanmaken, via webbrowser of desktop versie // Mogelijkheid praten en chat via webbrowser
  • Onbeperkt aantal personen // Uitnodigen via link of mail

Viber

  • Enkel downloaden // Mogelijkheid tot spraak, video, chat
  • Geen mogelijkheid tot scherm delen // Tot 40 personen per gesprek

Talky

  • Via webbrowser
  • Mogelijkheid praten, video en scherm delen, geen mogelijkheid tot chatten // Tot 15 personen per gesprek

 

Microsoft Teams

  • Uitnodigen via mail // Tot 300 personen
  • Mogelijkheid tot praten, video en chatten.

Bedankt voor jullie begrip! Samen staan we sterk!

#itsyourhealthwecareabout #SamenTegenCorona #StaySafe